czwartek, 15 marca 2012

Gagi "Gagi"

Gaga - czytam od dawna, wyczekuję z niecierpliwością na nowy numer zwiastujący nową porę roku. Wiosna już jest, ta za oknem już też prawie... Jednak jakie jest moje rozczarowanie, gdy przeglądam nowy numer. Wszystko za co kochałam Gagę, zniknęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Na wierzchu - numer zimowy (anonimowe dzieci), pod spodem wiosenny ze znaną postacią na okładce
 Okładka, która zawsze najpiękniejsza i dzięki której wyłowiłam kilka lat temu owe pismo spośród innych.
Zdjęcia najlepsze, sesje cudne, zabawne felietony Sylwii Chutnik i Jakuba Mielnika, grafika doskonała
Tematy: Dzieci świata, Miejsca - do których warto zaglądać z dzieckiem, Album rodzinny... i każdy numer miał swój motyw przewodni - ten ostatni to zabawki.
Kilka kadrów zimowej Gagi


 Zuzanna Ziomecka poprzednia redaktorka jak napisała w ostatnim numerze - 3 lata po porodzie moje papierowe dziecko domaga się niezależności... A ja nie chcę by miało nową mamusię.


Przeglądałam nowy numer - nic mnie nie zachwyciło - tematy  - Gaga zdrowie to dla mnie za wiele - jest tyle pism dla mam, gdzie na każdej stronie mnóstwo porad. Poczytam - napiszę więcej.
Tęsknię za moją Gagą, którą czytałam - oglądałam zanim pojawiła się Lampeduzianka - dla przyjemności, dla jej graficznego piękna - zupełnie jak album.

Zwierciadło - dla mnie, Coaching - dla Pana Tau, Kuchnia ??? - dla Pana Tau :)

4 komentarze:

 1. Bardzo często zmiana zarządzającego niesie za sobą zmiany nie do zaakceptowania.
  Nie znam pisma, mało gazet czytam, ale rozumiem Cię bo znalezienie ambitnej gazety z dobrą oprawą łatwe nie jest na tle komercyjnych, udawanych i nadmuchanych próbkami kolorowych bzdur..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiany... . Biorę do ręki gazetę i nie poznaję - to właśnie są dla mnie zmiany nie do zaakceptowania:(

   Usuń
 2. O, już nowe Zwierciadło. Ja jeszcze czytam marcowe :-)
  Dla mnie Zwierciadło trochę się pogorszyło odkąd naczelną jest Kasia Montgomery - choć ją cenię. Najbardziej Zwierciadło odpowiadało mi za czasów Manany Chyb. Podobno wiele czasopism ma teraz finansowe problemy i tną koszty :-o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także wolałam "Zwierciadło" za Manany i ono również wraz ze zmianą redaktora pogorszyło się jeśli chodzi o szatę graficzną wewnątrz. Może ja zwyczajnie nie lubię zmian?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...